Tomasz Kobierski

Wiceprezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich - organizator Kongresu

„Zbliżające się Targi 4 PRINT WEEK koncentrują się na nowoczesnych technikach druku, innowacyjnych rozwiązaniach offsetowych, cyfrowych, przemysłowych oraz technologiach 3D. ART OF COLOR 2018 natomiast jako jedyny w Polsce podejmuje temat nowego wymiaru poligrafii i pokazuje obszary, w których z powodzeniem można zastosować innowacyjne techniki druku w różnych dziedzinach przemysłu. Poruszone podczas spotkania, a kontynuowane podczas targów zagadnienia z pewnością okażą się atrakcyjne dla przedsiębiorców z rynku poligraficznego, właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw.

Obecność czołowych partnerów biznesowych, przedstawicieli międzynarodowych koncernów oraz prezesów najważniejszych w kraju izb i stowarzyszeń w zakresie poligrafii gwarantuje wysoki poziom merytoryczny oraz prestiż II edycji ART OF COLOR, na który już dzisiaj Państwa zapraszam.

Dodatkowo, Targi 4 PRINT WEEK to jedno z wydarzeń całego bloku, współorganizowane razem z targami TAROPAK oraz POLIMER-TECH, które kompleksowo koncentrują się na tematach bliskich branży opakowań, nowoczesnych technikach druku, a także technologiach związanych z przetwórstwem tworzyw polimerowych.

W tym samym czasie odbędą się także targi POLAGRA TECH, POLAGRA GASTRO oraz INVEST HOTEL, co gwarantuje udział liderów gastronomii i hotelarstwa, na co dzień wykorzystujących innowacyjne rozwiązania branży opakowaniowej i poligraficznej. Jest to wyjątkowa okazja, by w jednym miejscu poznać tak szeroką i kompleksowo przedstawioną ofertę branży poligraficznej i opakowań.

Kongres odbędzie się w nowoczesnym Poznań Congress Center, a jego zwieńczeniem będzie wieczór branżowy, podczas którego wystąpi zespół AudioFeels.

Wierzę, że czas spędzony w Poznaniu będzie dobrym początkiem do realizacji Państwa ambitnych planów biznesowych.”