Organizator:
#

ART OF COLOR

ART OF COLOR to projekt, który od początku podejmuje temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Doświadczeni eksperci zaprezentują trendy i rozwiązania, które z pewnością okażą się atrakcyjne dla wszystkich uczestników tego, stale rozwijającego się, rynku. To wyjątkowa okazja by ponownie spotkać się i porozmawiać o wyzwaniach jakie stoją przed branżą.

Zapraszamy serdecznie

Organizatorzy

#

Złoty Gryf

Złoty Gryf jest największym i najstarszym w Polsce konkursem obejmującym całe spektrum produkcji poligraficznej. Produkty mogą zgłaszać zarówno ich wykonawcy (drukarnie) jak i ich właściciele (np. wydawcy lub firmy handlowe). Zostanie laureatem tej rywalizacji jest równoważne z certyfikatem najwyższej jakości produkcji. Organizatorem konkursu jest Polska Izba Druku.

Zapraszamy serdecznie

Organizatorzy

Organizator

Współorganizatorzy

Partnerzy Strategiczni Art of Color oraz Mecenasi Gali Złotego Gryfa

Partnerzy Art of Color oraz Partnerzy Strategiczni Gali Złotego Gryfa

Sponsorzy Art of Color oraz Partnerzy Gali Złotego Gryfa

Partnerzy Art of Color

Partnerzy branżowi

Parking PWK

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.

PASODOBRE Restaurant & Tapas Bar

HISZPAŃSKI KLIMAT W CENTRUM POZNANIA

Hiszpańskie dania, pełne aromatu i świeżości oraz genialne w swojej prostocie przekąski tapas, które pokochał cały świat – to właśnie tworzy kuchnię PASODOBRE. Skosztuj owoców morza, soczystych mięs, ryb oraz świeżych warzyw i poczuj prawdziwy smak słonecznej Hiszpanii w samym środku Poznania!

BASILICO BISTRO

DOSKONAŁE MIEJSCE NA SZYBKI I SMACZNY OBIAD

Znajdziesz tutaj pyszne, ciepłe, dwudaniowe express lunche. Idealna opcja na obiad podczas wydarzeń targowych i nie tylko. Zapraszamy!

GARDENcity Restaurants & Catering

USŁUGI CATERINGOWE

Gastronomiczna i cateringowa obsługa imprez, koncertów i eventów. Obsługujemy także nietypowe imprezy i wydarzenia na terenie całego kraju.