Organizator:
#

ART OF COLOR

ART OF COLOR to projekt, który od początku podejmuje temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Doświadczeni eksperci zaprezentują trendy i rozwiązania, które z pewnością okażą się atrakcyjne dla wszystkich uczestników tego, stale rozwijającego się, rynku. To wyjątkowa okazja by ponownie spotkać się i porozmawiać o wyzwaniach jakie stoją przed branżą.

Zapraszamy serdecznie

Organizatorzy

#

Złoty Gryf

Złoty Gryf jest największym i najstarszym w Polsce konkursem obejmującym całe spektrum produkcji poligraficznej. Produkty mogą zgłaszać zarówno ich wykonawcy (drukarnie) jak i ich właściciele (np. wydawcy lub firmy handlowe). Zostanie laureatem tej rywalizacji jest równoważne z certyfikatem najwyższej jakości produkcji. Organizatorem konkursu jest Polska Izba Druku.

Zapraszamy serdecznie

Organizatorzy

Organizator

Współorganizatorzy

Partnerzy Strategiczni Art of Color oraz Mecenasi Gali Złotego Gryfa

Partnerzy Art of Color oraz Partnerzy Strategiczni Gali Złotego Gryfa

Sponsorzy Art of Color oraz Partnerzy Gali Złotego Gryfa

Partnerzy Art of Color

Partnerzy branżowi

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.