Organizator:

Partnerzy strategiczni Art of Color oraz Mecenasi Gali Złotego Gryfa

 

Partnerem Strategicznym Art of Color oraz Mecenasem Gali Złotego Gryfa został HEIDELBERG – dostawca technologii i partner w branży poligraficznej.

Heidelberger Druckmaschinen AG (HEIDELBERG) jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla przemysłu poligraficznego. Wszędzie na świecie nazwa HEIDELBERG jest synonimem najnowszej technologii, najwyższej jakości wykonania i bliskich relacji z Klientami. Firma, poza swoją główną siedzibą w Heidelbergu w Niemczech, posiada swoje centra badawczo-rozwojowe i zakłady produkcyjne w ośmiu państwach. HEIDELBERG obsługuje klientów w około 170 krajach na całym świecie. W Polsce koncern reprezentuje firma HEIDELBERG Polska Spółka z o.o. Powstała ona po przekształceniu się w roku 1996 polskiego oddziału firmy Berthold & Stempel, która prowadziła swoją działalność na terenie Polski od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Od roku 2000 główna siedziba firmy znajduje się przy ul. Wschodu Słońca 8 (dawniej ul. Popularna 82) w Warszawie. Swoich przedstawicieli handlowych i serwisowych firma ma również w kilku głównych miastach Polski.

HEIDELBERG Polska dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym pozwalającym na obsługę Klientów na terenie całego kraju. Doskonale przygotowany serwis, w którym pracują doświadczeni technicy i inżynierowie wielu specjalności, gwarantuje najwyższy standard wsparcia technicznego.

HEIDELBERG Polska aktywnie bierze udział w pracach i inicjatywach organizacji i stowarzyszeń branżowych, a także działa na rzecz edukacji i podwyższania kompetencji zawodowych uczniów i studentów.

 

 

Partnerem Strategicznym Art of Color oraz Mecenasem Gali Złotego Gryfa jest firma Sun Chemical.

Sun Chemical to największy na świecie producent farb, klejów do laminacji, lakierów i dodatków drukarskich dla poligrafii. Kompleksowy zakres działalności firmy obejmuje produkcję, sprzedaż, obsługę techniczną oraz nowoczesne laboratorium. Sun Chemical w swojej bogatej ofercie posiada: szeroką gamę solwentowych farb fleksograficznych na różnego rodzaju podłoża, m.in.: PE, OPP, CPP, PVC oraz laminaty, folie termokurczliwie; farby wodorozcieńczalne do druku fleksograficznego na podłoża kartonowe, papierowe, koperty; farby solwentowe oraz wodorozcieńczalne do druku rotograwiurowego; farby do druku offsetowego; farby do sitodruku i farby do druku cyfrowego. Firma Sun Chemical jako jedyny producent farb na świecie uzupełnia swoje portfolio o: Cold Seal i Realease Lacquer, kleje do laminacji, specjalne powłoki barierowe SunBar, farby wodorozcieńczalne z atestem do bezpośredniego kontaktu z żywnością (DFC – Direct Food Contact) oraz platformę SunColorBox dedykowaną do cyfrowego zarządzania kolorem.

Partnerzy Strategiczni Art of Color oraz Mecenasi Gali Złotego Gryfa