Wypowiedzi

Roman Nagler

Dyrektor kredytowy ds. sektorów, Bank Zachodni WBK

"Branża poligraficzna jest branżą, która mocno inwestuje w ostatnich latach. Jej oferta jest na wysokim poziomie. Poziom innowacji, jaki obserwujemy w branży poligraficznej jest wysoki. Branża szuka nowych produktów i nowych rynków. Widzimy pozytywny trend, jeśli chodzi o sprzedaż eksportową, co tez potwierdza atrakcyjność naszej oferty poligraficznej i sukcesywne zdobywanie największych rozwiniętych rynków zachodnio – europejskich. Branża poligraficzna mocno inwestuje w przyszłość i każde wydarzenia targowe są doskonałą okazją do tego, aby wymieniać się informacjami, pomysłami, nowymi kierunkami i innowacjami. Tutaj widzimy bardzo duży potencjał. Branża poligraficzna ma zastosowanie w wielu segmentach gospodarki: automotive, meblowy, materiałów budowlanych, czy kosmetycznym. Wydaje się, że potencjał cały czas jest nierozpoznany i bardzo szeroki. "

Leszek Wojtczuk

Prezes Polskiej Izby Druku

"Dziś słowo druk, słowo drukarnie, jest szeroko rozumiane. To nie znaczy tylko drukować, ale też tworzyć pomysły, to też realizować to, co klient sobie życzy, przede wszystkim proponować klientowi i oceniać realia,  wiedzieć to, czego od nas chce rynek. My musimy wyprzedzać pomysły i potrzeby klienta. "

Andrzej Saenger

Prezes Zarządu Paw Druk Sp. z o.o.

"Polska poligrafia jest na bardzo wysokim poziomie. Mamy najnowsze technologie, które często nie występują na rynkach zachodnich. "

Krzysztof Januszewski

Dyrektor Biura, Polska Izba Fleksografów

"Reprezentując Polską Izbę Fleksografii uważamy, że każdy aspect związany z twoerzeniem działań, platform komunikacyjnych, które będą stabilizowały lub wręcz rozwijały naszą branżę fleksograficzną I poligraficzną. "

Piotr Dobrołęcki

Magazyn Literacki „Książki”

"Bardzo mi się ta idea od początku spodobała, bo uważam, że brakuje tego typu inicjatyw nie tylko w branży poligraficznej (…). Te 400 osób zarejestrowanych, to jest imponujące i się z tego bardzo cieszę. Cieszę się z tej aktywnej obecności nie tylko prelegentów, ale również osób, które były na sali (…). Wszystkie rozmowy kuluarowe potwierdzały ,że było ogromne zainteresowanie wystąpieniami. "

Grzegorz Wojciechowski

Prezes Zarządu Becker Polska Sp. z o.o.

"Targi Poligrafia 2018 będą powiązane z targami TAROPAK – wspólna impreza, z czym wiążemy dość duże nadzieje. I może się to przyczynić do szerszego spojrzenia na ten rynek. Dziś obserwujemy mocne powiązanie między poligrafią a opakowaniówką. "

Karol Główka

HP Indigo Western CEE Flexible Packaging Sales Manager

"Sama konferencja okaże się sukcesem, a to dlatego, że branża potrzebuje takich wydarzeń, których nie jest wiele póki co w Polsce. Natomiast środowisko naukowe i biznesu jest w stanie spotkać się i omówić ważne kwestie dla branży, które mogą mieć wpływ na przyszłość. "

Posted in Bez kategorii.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.